Halı Yıkama 2017-12-03T20:28:33+00:00

HALI YIKAMA

Halı Yıkama evde yanlış yöntemler uygulandığında geri dönüşü olmayan sonuçlar meydana getirerek halılarınızı kullanılmaz duruma getirebilir. Halı Yıkarız, tecrübeli kadrosu ve yılların deneyimiyle profesyonel halı yıkama sektöründe sağlam bir yer edinmiştir.

Halı Yıkarız’ı seçtiğiniz takdirde halılarınız, servis araçlarımız ile teslim alınır. Tesislerimize getirilen halılar öncelikle numaralandırılır. Yıkama işlemine geçmeden önce halıları tozlarından arındırmak için toz alma işlemine konulur ve halılar yıkamaya hazır hale getirilir.

Yıkama işleminde halılar bol su ile ıslatılarak yumuşatılır. Halılar özel şampuanlar ve leke çıkarıcı karışımları kullanılarak halı yıkama makineleri ile yıkanır. Leke ve kirlerinden tamamen arındırılan halılar bol su ile durulanarak sıkma işlemine girer ve halının içindeki su dışarı atılır.

Yıkama işlemi biten temizlenmiş halılar kurutma işlemine girer. Sıcak hava odasına alınan halılar % 100 kurutularak paketleme bölümüne alınır. Son kontrolleri yapılan halı parfümlenerek paketlenir.